What's going on at the school?

News

T. G. Masaryk Czech School
T. G. Masaryk Czech SchoolTuesday, February 20th, 2018 at 4:29am
Hockey fans, don't miss out! 🏒
T. G. Masaryk Czech School
T. G. Masaryk Czech SchoolFriday, February 16th, 2018 at 6:40am
Czech organizations in Chicago plan to commemorate the centennial anniversary of Czechoslovakia many ways. Here is the invitation to the first event taking place on Tuesday, April 17 hosted by the Prague Committee of Chicago Sister Cities International.
T. G. Masaryk Czech School
T. G. Masaryk Czech School shared Consulate General of the Czech Republic in Chicago's post.Friday, February 16th, 2018 at 3:13am
T. G. Masaryk Czech School
T. G. Masaryk Czech School shared Czech Schools in North America's post.Tuesday, February 13th, 2018 at 4:48am
T. G. Masaryk Czech School
T. G. Masaryk Czech SchoolFriday, February 9th, 2018 at 2:11pm
Czech School of California a celý její tým Vás srdečně zve na již sedmý ročník konference českých škol v Severní Americe, který se letos uskuteční poprvé v San Francisku a přilehlém okolí Silicon Valley.

Konference se bude konat ve dnech 8. – 10. června a její slavnostní zahájení proběhne v pátek 8. června v 15:30 přímo v centru San Franciska. Přesnou lokaci a obsah sobotního a nedělního programu Vám představíme na začátku měsíce března. Pro nejaktuálnější informace však můžete sledovat náš facebookový profil (www.facebook.com/czechschoolofcalifornia) a stránky Českých škol v Severní Americe (www.czechschoolsamerica.org).

Silicon Valley je známé jako místo, kde se snoubí ty nejnovější technologie spolu s rozmanitou kulturou a krásnou přírodou. Chtěli bychom využít tohoto výjimečného prostředí a kromě jazykových a literárních dílen nabídnout na míru šité workshopy a přednášky, zabývající se marketingem, propagací, komunikací s rodiči, osobnostním růstem, rozvojem a růstem žen ve vedoucích pozicích a specifikacemi vedení malých neziskových organizací.

Rádi bychom Vám také nabídli možnost navštívit inspirativní prostředí nejzajímavějších technologických firem v Silicon Valley. Jednáme s firmami jako jsou Google, Facebook, LinkedIn atd. Budeme Vás průběžně informovat, jak se vše vyvíjí.

Rádi bychom Vás též provedli kampusem jedné z nejprestižnějších univerzit světa, Stanford University.

A samozřejmě jsme nezapomněli ani na zábavu - ukážeme Vám nejnavštěvovanější atrakce v San Francisku jakými jsou Golden Gate Bridge nebo Fisherman's Wharf, ale provedeme Vás též místy, která zůstávají běžným turistům utajená.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Věříme, že si letošní konferenci nenecháte ujít!
T. G. Masaryk Czech School
T. G. Masaryk Czech School shared Proyecto Odisea Chicago's post.Wednesday, February 7th, 2018 at 10:38am
Our school together with Proyecto Odisea Chicago participating in the Zapatos Rojos project – more information about Chicago events (March 8-10) coming soon!
http://publicinstallationart.altervista.org/los-zapatos-rojos-elina-chauvet/